Proiectul socio-cultural de weekend „Dialog între generații”, continuă. Ion Ceban scrie pe pagina sa de Facebook că Primăria municipiului Chișinău vă invită sâmbătă, 30 iulie, începând cu ora 16:00, în Grădina Publică „Ștefan cel Mare și Sfânt”, la un concert dedicat persoanelor de vârsta a treia.
În program: Formația ,,Avanti” cu solistul Vladimir Fotescu și interpretul de muzică populară Nicolae Paliț.
Proiectul socio-cultural de weekend ,,Dialog între generații”, ediția I-a a început în data de 25 iunie și se va desfășura până în data de 25 septembrie.
![](https://subiectulzilei.md/wp-content/uploads/2022/07/296436156_613701740118245_4477924854908292106_n-1024x755.jpg)
0 Comment