Andreea Marin are deja un stil vestimentar consacrat. Optează mai mereu pentru ținute elegante fie rochii sau costume, iar în ultima vreme a îndrăgit costumele masculine, transmite stiridinmoldova.md.
Ieri Andreea a fost invitată „La Măruță”, unde a ales o ținută foarte îndrăzneață. Vedeta a purtat lenjerie pinup pe care a acoperit-o cu o rochie din dantelă și cu un trenchy din piele.
![](http://stiridinmoldova.md/wp-content/uploads/2019/02/4-2-1024x1024.jpg)
![](http://stiridinmoldova.md/wp-content/uploads/2019/02/1-3.jpg)
![](http://stiridinmoldova.md/wp-content/uploads/2019/02/3-2-1024x1024.jpg)
0 Comment