Partidul ȘOR aduce bucurie și magie în orașul Orhei, invitând toți locuitorii și oaspeții Moldovei să se alăture unui spectacol de Crăciun de neuitat. Pe 7 ianuarie, Piața Vasile Lupu va găzdui un concert fenomenal, susținut de ansamblurile locale și interpreți talentați, sub îndrumarea domnului Ilan Șor.
![](https://stiridinmoldova.md/wp-content/uploads/2024/01/416275633_702045455443051_8956380945736868848_n.jpg)
Magie și bucurie de Crăciun în Orhei: Partidul ȘOR anunță un concert fenomenal în Piața Vasile Lupu
![](https://stiridinmoldova.md/wp-content/litespeed/avatar/cf7c1ab726ad05c5bf12ed68551d5635.jpg?ver=1721826844)
0 Comment