Terasele din centrul Capitalei au fost inundate de persoane după protestul din fața Parlamentului. Participanții la manifestație au decis să se ” răcorească” după căldura de afară cu bere.
Din pozele surprinse de trecători se vede că nu au fost respectate condițiile anti-epidimiologice nici în localurile publice, cum nu s-a respectat nici la protest. De menționat că mai mulți vorbitori la acțiunea de azi au criticat Guvernul Chicu pentru numărul mare de persoane infectate cu coronavirus.
![](https://z-p3-scontent.fkiv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/109731208_3277795315575845_1566407058003335554_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeFJKWfLk1gDVwLuWDMKghOi2m1vY0aQ98vabW9jRpD3y4NkDgM4SdTuAm_IO6P1mgP6wtpFOMBanA5H8PbAglVz&_nc_ohc=gnmq96ZoxoMAX941gcg&_nc_ht=z-p3-scontent.fkiv3-1.fna&oh=95cfbe0ab84cd9fdcc731df239dc7bdd&oe=5F3914BC)
![](https://z-p3-scontent.fkiv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/109965278_775718706504052_3619907047469957840_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeHY-HgiOi51RshkIC2K3qUuYtbdlYHZMjRi1t2VgdkyNJsXpAZKkW-nD85CJhfyFp_q8H-f_-RCKI4l3LdX4D0X&_nc_ohc=g4_j0GAAzBgAX-Tct-O&_nc_ht=z-p3-scontent.fkiv3-1.fna&oh=9357acdb0e9c9536adc5bb4d7a9512ce&oe=5F384227)
0 Comment