Locuitorii din Anenii Noi sunt gata să sprijine la alegerile din 11 iulie Blocul electoral al Comuniștilor și Socialiștilor. Ei argumentează opțiunea prin faptul că această formațiune a guvernat în perioada 2001-2009 și au demonstrat rezultate mai bune decât toate guvernele care au urmat. Oamenii își doresc revenirea comuniștilor și socialiștilor, după o pauză de 12 ani, pentru a reanima strategiile și programele de stat realizate cu succes în timpul guvernării anterioare.
![](https://stiridinmoldova.md/wp-content/uploads/2021/05/photo5246964866542056574_87836700.jpg)
Blocul electoral al Comuniștilor și Socialiștilor, susținut de cetățeni
![](https://stiridinmoldova.md/wp-content/litespeed/avatar/416fe7cdb72691419a7f860943e0f37d.jpg?ver=1722024847)
0 Comment